פידבקים

 

פידבקים על התהליך

"עברתי תהליך אימון עם רותם שהתקיים ב10 מפגשים. הגעתי לאימון עם 2 מטרות מרכזיות. כבר בהתחלה רותם עזרה לי להבין כי מטרה אחת כבר השגתי ולא צריך להמשיך לחפש מה שכבר קיים, ולכן התחלנו להתמקד במטרה אחת בלבד (לא פשוטה בכלל).
התהליך היה מדהים הגעתי לאימון מאוד מגובשת עם דעות נחרצות ולפני האימון השמיני נפל לי האסימון שכל התפיסה שלי היא לא נכונה שאני צריכה לשחרר מדברים שהיו קבועים אצלי בראש שנים!
בשלושת המפגשים האחרונים חיזקנו את ההבנה הזאת והרגשתי כאילו ירדה לי אבן במשקל טון מהראש ומהלב, איזה שחרור זה היה….

רותם היא לא המאמנת הראשונה שהלכתי אליה, יש בה משהו נעים, לא תוקפני, הרגשתי תמיד שהיא מבינה אותי באמת, זה כל כך חשוב! והיא גם יודעת לדרוש. כשלא עשיתי שיעורי בית היא ידעה להיות תקיפה יותר וזה היה רק בשבילי.

ממליצה בחום 🙂 !!!!!"

 

 

"היה מאוד טוב לשמוע את המחשבות שלי, לפעמים את חושבת במקומי ואומרת את המחשבות שלי ומשקפת לי אותן, וגם מוטיבציה- לשאוף לעוד ולהצליח. מרשה לעצמי לטפח אגו, לתת לעצמי פידבק חיובי, "אני שווה" ולעמוד זקוף כי זה לא טבעי לי. האימון הפך ממטרה למשהו הרבה יותר גדול- לשינוי גישה וכלים להשיג את השינוי, מאפשר לי לעבד דברים שאני לא יודעת איך לעבד. לא רק הלדבר, גם ה"איך", לא כמו טיפול, יש מטרה ויש כלים."

 
"היו רגעים קשים שלא רציתי לבוא, אבל מאז שנפל האסימון באתי בכיף. היו הרבה שאלות שעזרו ושמו את הדברים על השולחן. היתה התעקשות על "מה עבד" וזה מצוין כי בסוף מוצאים למרות שנראה שאין שום דבר טוב. היה לי חוסר ביטחון שאני לא מספיק טובה ועכשיו הבנתי שיש בי הרבה, מה חשוב לי באמת, שאני שווה המון. הצלחתי לשחרר וזה מדהים וזה משפיע על ההרגשה שלי ועל איך שאני נראית- אפילו אנשים רואים ומחמיאים לי!"

 
"הכי חשוב- לדבר על.. עצם זה שאת אומרת מה את רוצה ומגדירה את זה קונקרטית מאוד מאוד עוזר וחוויתי את זה מאוד חזק פה."

 
"ממש היה תהליך מוצלח. היה שונה ממה שחשבתי, באתי לקדם את העסק.. קידמת אותי וזה קידם את העסק. שמח מאוד שבאתי ושפגשתי אותך. למדתי שאני יותר מוצלח ממה שאני חושב, גם קצת להאמין בעצמי. התהליך מאוד זרם, הרבה פעמים עבר מאוד מהר, עזר לי מאוד להגדיר דברים במילים, היה לי מאוד נעים, המטרה הושגה."

 
"השגתי את מה שרציתי ואת מה שהגדרתי. חוץ מזה, למדתי להקשיב לאינטואיציה שלי וללכת איתה, לא להיות קשה עם עצמי, להסתכל על הדברים הטובים, גם אם משהו לא מסתדר כמו שרציתי. אני גם מעריכה את עצמי אחרת."

 

"עזר לי להיות יותר מחובר לעצמי, מתבטא בהחלטות ובכך שאני יותר מאמין בעצמי, שלו, שקט, מאמין שמגיע לי, ברור לי יותר מה נכון, מה אני רוצה. עשיתי כמה דברים לאחרונה פשוט כי בא לי."

 
"אימון זה דבר מצוין, ריפוי עצמי, מצליחים לקלף, סוג של בצל – רצונות, שאיפות, חלק ידוע וחלק חדש. מרוצה שמצליחה לקרוא את עצמי קצת, להבין מה הכיוון, לדעת ש"אני בסדר", שמחה לראות שעושה דברים נכון. חידד מה שחשוב לי, הבנתי מה טוב, למה טוב, למה כדאי לוותר על דברים מסוימים."

פידבקים עליי

"את נעימה, קל להיפתח אלייך, התחברתי אלייך, היה סבבה ונעים למרות שאנחנו לא מכירות. ההתעקשות שלך בתהליך היתה טובה."

 
"רגועה, נוח, אפשר לדבר, לקחנו את הזמן, הצלחת מהר לקרוא את המפה- מי אני וכו'. שמת את אצבע והבנת מה באמת חשוב שזה לא פשוט."

 

"אהבתי את הנינוחות שגרמה לי להיפתח ואת הפרגון והפידבקים החיוביים שהרגשתי שהם אמיתיים, האמנתי להם והם דרבנו אותי עוד יותר לספר."

 
"היה מאוד מעניין, מאוד נעימה, יותר ממאוד נעימה- שמחתי לבוא לראות אותך, את חוזרת על מה שהיה ומעלה את הטוב שהיה. שיקוף, לפעמים קצת מעצבן אבל נכון ועוזר."

 
"מאוד מאפשרת, בלי אג'נדה, מאוד פתוחה, יש לך נוכחות אבל קשובה, מאוד מכוונת למה שאני אומרת, למה שאני מביאה, גמישה וגמישות זה חשוב."

 
"היה לי מאוד טוב לדבר איתך והראה לי שטיפול עם אדם מתאים זה טוב לי."